fbpx

O nás

Ako sme dokázali vytvoriť dokonalý produkt? Nezabúdame na tradície a sme otvorení inováciám.

Za realizáciou Dominodomu stoja dve skúsené firmy, a to Woodecor a DPS. Zatiaľčo Woodecor prináša do projektu mladú krv, inovácie, svieže nápady a “vietor do plachiet”, udržanie správneho kurzu garantuje firma DPS, ktorá sa venuje výstavbe montovaných drevodomov už niekoľko dekád. Vďaka dokonalej synergii oboch spoločností tak vznikol dom, v ktorom sa spája tradičné spracovanie dreva s tými najmodernejšími výrobnými procesmi.

hero
hero

Galéria hotových prác

Našou prioritou bolo vytvoriť projekt, ktorý si v priebehu nasledujúcich rokov získa množstvo spokojných klientov. Ukážeme vám, že pri Dominodome nemusíte hľadať kompromisy – náš dom vám totiž dodá cenovo dostupné, no zároveň znamenité bývanie, ktoré premení váš sen o bývaní na realitu.

dancing-arrow

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky, máte záujem o dom alebo nás hoci len chcete pozdraviť, vyplňte, prosím, nasledujúci formulár. Ak neradi píšete, neváhajte nás kontaktovať telefonicky.

    Ochrana osobných údajov

    Dom na úzky pozemok woodecor

    Realizátor projektu Dominodom

    Projekt Dominodom spojil dve skúsené firmy, ktoré do jeho realizácie vkladajú ako svoje svieže nápady, tak aj svoje dlhoročné know-how. Ide o firmy Woodecor, s.r.o. a DPS, s.r.o., ktorá sa výstavbe montovaných drevodomov venuje už viac ako 20 rokov.

    dancing-arrow